AIFCO

AIFCO


 
 

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست ایران

 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در محل دائمی نمایشگاههای تهران با حضور شرکتها، صنایع، سازمانها و نهادهای فعال در زمینه محیط زیست با ارائه آخرین دستاوردها برگزار گردید.

                                                                                                                                                       ادامه مطلب...

                                                                                                     

 

 

 

برگزاری كارگاه آموزشی تجزیه، تحلیل و گزارش نویسی حوادث

كارگاه آموزشي تجزيه، تحليل و گزارش نويسي حوادث شغلي و فرايندي مطابق با الزامات CCPS و CSB با همكاري مشترك مركز آموزش هاي آزاد و مجازي دانشگاه خوارزمي و شركت مهندسي آريا ايمن فيدار در تاريخ 14 و 15 بهمن ماه 1396 برگزار شد. 

                                                                                                                                                         ادامه مطلب...

 

 

 

استقرار سیستم HSE در انتظار مصوبات قانونی

عضو هیئت مدیره موسسه مقاوم‌سازی و بهسازی لرزه‌ای ایران به تدوین آیین‌نامه ملی HSE از سوی سازمان محیط زیست و وزارت نیرو اشاره کرد و گفت: اگر مجوز آیین‌نامه دریافت شود، می‌توان برای اجرای آن وارد عمل شد. هرچند به صرف قانون شدن یک موضوع نمی‌توانیم بگوییم که قطعا این قانون اجرا می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس عادل علاف صالحی با بیان اینکه HSE در بعضی از کشورها، پیوست قانونی همه پروژه‌های تولید است، گفت: HSE یک رشته جدا نیست. بلکه یک اصل است که در همه کارها باید به آن پرداخته شود. وی افزود: به طور خلاصه و ساده می‌توان گفت که HSE به این معنی است که کارگری که کار می‌کند به خودش و محیط زیست آسیبی نرساند. صالحی با اشاره به اینکه HSE بتازگی وارد ایران شده و تنها شرکت نفت آن را به عنوان یک استاندارد اجرا می‌کند گفت: ما در تلاش هستیم با فرهنگ سازی و برگزاری همایش‌ها و نشست های مختلف، این موضوع مهم را معرفی کرده و کمک کنیم تا HSE در سایر شرکتها نیز عملیاتی شده و به صورت یک قانون برای اجرای کارکنان مصوب شود. دبیر نخستین همایش بین‌المللی HSE در پروژه‌های عمرانی، معدن، نفت و گاز اضافه کرد: HSE در حال حاضر در ایران متولی مشخصی ندارد و همین مسئله باعث شده که چندان هم مورد توجه قرار نگیرد. به عنوان مثال HSE در ترافیک از جمله مسائل مهمی است که با جان انسان‌ها سروکار دارد و عملیاتی شدن آن کمک بزرگی به کاهش تصادفات ترافیک شهری می‌کند. نخستین همایش بین‌المللی HSE در پروژه‌های عمرانی، معدن، نفت و گاز در روزهای 26 و 27 شهریور ماه در مرکز همایشهای شرکت منابع آب و نیروی ایران برگزار می‌شود.

 

 ارتباط با ما

  •   دفتر مركزي: تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، کیلومتر 13، مجتمع بزرگ امام رضا (علیه السلام)، طبقه همکف، واحد شماره 170
  •   مرکز آموزشی: تهران، خیابان حافظ، خیابان رود سرغربي، مركز آموزش هاي آزاد و مجازي دانشگاه خوارزمي
  •   تلفن : 55282218-88918349
  •   شماره همراه :09058105038
  •   ايميل : info@aifco.com